EGZAMINAI VĮ "REGITROJE"

Vį "Regitra" adresas, kontaktai ir darbo laikas

Vį "Regitra" nuorodos

Raudondvario pl. 234B, LT-47158 Kaunas  

(8 37) 308 524

II 8.00 - 16.30

III 8.00 - 16.30

IV 8.00 - 16.30

V 8.00 - 16.30

VI 7.30 - 14.30

Vį "Regitra" internetinis puslapis
Registracija į Vį. "Regitra"teorijos ir praktikos egzaminus

Dažniausiai užduodami klausimai apie egzaminus

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kokios egzaminų kainos Vį. "Regitra" ?

 

1. Nustatytu laiku egzaminuojamajam neatvykus į praktikos egzaminą ir apie tai iš anksto nepranešus, vėl registruojantis laikyti praktikos egzaminą ir pasirenkant egzamino datą anksčiau termino, nustatyto Registravimosi laikyti egzaminą tvarkos aprašo, patvirtinto VĮ „Regitra“ generalinio direktoriaus 2012 m. spalio 4 d. įsakymu Nr. V-152 „Dėl Registravimosi laikyti egzaminą tvarkos aprašo patvirtinimo“, 14 punkte, egzaminuojamasis VĮ „Regitra“ sumoka Motorinių transporto priemonių vairuotojų egzaminavimo paslaugų kainoraščio 2 ir 3 punktuose nurodytų praktikos egzamino ir transporto priemonės naudojimo praktikos egzaminui, į kurį jis neatvyko, paslaugų kainą.

  Jei egzaminuojamasis neišlaiko praktikos egzamino egzaminuojant aikštelėje, VĮ „Regitra“ transporto priemonės naudojimo praktikos egzamino metu kainos dalis, mokama už egzaminavimą kelyje, grąžinama egzaminuojamajam arba įskaitoma į kito praktikos egzamino kainą.

2. Tais atvejais, kai praktikos egzamino metu būtina lydinčioji transporto priemonė,turi būti papildomai sumokėta už lydinčiosios VĮ „Regitra“ transporto priemonės naudojimą. Lydinčiosios VĮ „Regitra“ transporto priemonės naudojimo kaina yra lygi VĮ „Regitra“ B kategorijos transporto priemonės naudojimo praktikos egzamino egzaminuojant kelyje kainai.

Ką reikia turėti norint laikyti egzaminus ?

Atvykdami į egzaminą turėkite su savimi:

  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  • galiojantį vairuotojo pažymėjimą, jei anksčiau buvote jį gavęs(usi);
  • galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą;
  • sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą;

Egzaminą laikyti leidžiama tik asmenims, gyvenantiems Lietuvos Respublikoje ne mažiau kaip 185 dienas per kalendorinius metus.